فروشگاه دیجی کالا

5/5

قالب دیجی کالا: چگونه یک فروشگاه آنلاین شبیه دیجی کالا راه اندازی کنیم؟

قالب دیجی کالا را دوست دارید؟ سایت ساز و فروشگاه ساز میزبان داده، قالب فروشگاه اینترنتی را برای کاربرانی که مایلند وب سایتی شبیه دیجی کالا داشته باشند، راه‌اندازی کنند. راه‌اندازی سایت فروشگاهی توسط قالب فروشگاه اینترنتی که با شباهت بسیار زیادی به دیجی کالا طراحی شده یک قالب حرفه‌ای و جذاب برای کسانی است که خواهان یک سایت با طراحی کاملا حرفه‌ای و با کاربری آسان هستند. با قالب فروشگاهی فروشگاه اینترنتی بدون نیاز به دانش کد نویسی می‌توانید یک فروشگاه کاملا حرفه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی کنید. این نمونه یکی از پرسرعت‌ترین نمونه‌های موجود در میزبان داده است.

راه اندازی سریع فروشگاه با قالب شبیه دیجیکالا :

قالب فروشگاه اینترنتی یک قالب حرفه‌ای و درعین حال مطرح و شناخته شده می‌باشد که توسط طراحان حرفه‌ای طراحی شده است. در این قالب تمامی مواردی که برای راه‌اندازی یک کسب و کار موفق نیاز است راه‌اندازی شده و در عین حال به زیبایی سایت و نمایش کاملی از جزئیات محصول با کم‌ترین کلیک توجه شده است. نمایش مناسب محصولات از موارد مهم قالب می‌باشد که در این قالب به بهترین شکل ممکن نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون سایت فروشگاهی خود را راه‌اندازی کنید و حتی نسبت به سایر فروشگاه اینترنتی پیشرفت سریع‌تری داشته باشید.

راه‌اندازی سایت فروشگاهی مانند دیجی کالا

فروشگاه ساز میزبان داده سرویسی است که وب سایت کامل را به همراه قالب، هاست، دامنه و سیستم مدیریت محتوا را بصورت کامل و ظرف چند ثانیه برای وب سایت شما آماده و راه‌اندازی می‌کند. نکته مهم این است که دیجی کالا با قالب و تمپلت غول فروش اینترنتی نشده، برادران محمدی با استفاده از روشهای نوین بازاریابی درونگرا، دیجیتال مارکتینگ و تمرکز روی کیفیت پشتیبانی و تولید محتوای جذاب و کاربر پسند توانسته‌اند به این جایگاه برسند. بنابراین کاربرانی که علاقه مند هستند با این قالب سایت خود را طراحی کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که مهم‌ترین مسئله برای کسب و کارهای اینترنتی تمرکز روی تولید محتوای جذاب و سپس ارائه پشتیبانی با کیفیت است که به تدریج منجر به افزایش ترافیک و فروش وب سایت خواهد شد.

اپلیکیشن اندروید فروشگاه آنلاین دیجی کالا

یکی از مزایای سایت ساز میزبان داده بهره مندی از اپلیکیشن فروشگاهی است. با میزبان داده می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی در صورت تمایل اپلیکیشن اختصاصی اندروید فروشگاه آنلاین خود را بسازید.

هزینه راه‌اندازی سایت با قالب مشابه دیجی کالا

برای راه‌اندازی سایت شبیه دیجی کالا می‌توانید همین الان با نمونه قالب دیجی کالا سایت ساز میزبان داده بنام فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا را برای کسب و کار خود راه‌اندازی کنید. نکته بسیار مهم در این قالب استاندارهای بسیار بالا، سرعت لود فوق العاده عالی و بهره مندی از اپلیکیشن اختصاصی است.

با ورود به صفحه هزینه راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و خرید پلن ویژه فروشگاه ساز میزبان داده، این بسته فوق العاده ویژه و حرفه‌ای و قدرتمند را برای فروشگاه اینترنتی کسب و کار خود راه‌اندازی کنید.

برخی از مزایای پشتیبانی میزبان داده:
  1. ۳ گیگ هاست قدرتمند بر روی سرورهای vip میزبان داده
  2. ثبت دامنه رایگان ir
  3. گواهینامه ssl برای دامنه
  4. یک فروشگاه کامل شبیه دیجی کالا
  5. بازدید دوره‌ای وب سایت توسط تیم پشتیبانی