|

خدمات voip| پشتیبانی voip

عموما در حال حاضر شرکت‌های بزرگ برای برقراری تماس در درون شرکت یا حتی با بیرون از شرکت از خدمات voip استفاده می‌کنند، علاوه بر کاهش هزینه‌ها، این سامانه‌ها هزینه نگهداری و عیب یابی بسیار ارزان‌تری دارند و همچنین امکانات مختلفی را در اختیار استفاده کنندگان خود قرار می‌دهند. خدمات voip شامل موارد مختلفی می‌شود که به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

گروه ترازنت با بهره گیری از دانش تخصصی و همچنین نیروهای متخصص و آموزش دیده آماده ارائه خدمات voip به شرکت‌های مختلف است. شرکت ترازنت با سال‌ها تجربه در انجام پروژه‌های مختلف در حال حاضر پیاده سازی خدمات راه اندازی ویپ را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
منابع اختصاصی
پورت شبکه 10G
خدمات voip

خدمات voip میزبان داده

راه اندازی
در زمان مناسب با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن، حرفه ای ترین کارشناسان ما به مجموعه شما خواهند آمد و سیستم تلفنی را پیاده سازی خواهند کرد.
مشاوره
قبل از اقدام به راه اندازی این سیستم، مشاوره رایگان را با کارشناسان ما تجربه کنید تا بهترین و به صرفه ترین راهکار را برای مجموعه شما در نظر بگیرند
پشتیبانی
با اینکه این سیستم نیاز کمی به پشتیبانی دارد اما تیم ما هیچگاه مشتریان را تنها نمی‌گذارد و برای کوچکترین مشکلات هم می‌توانید روی ما حساب کنید.

برای راه‌اندازی و نصب خدمات ویپ تماس بگیرید

کارشناسان میزبان داده آماده هر گونه خدمات در زمینه سیستم تلفنی ویپ از راه اندازی تا پشتیبانی هستند
خدمات voip

ویپ VoIP چیست؟

کلمه VoIP مخفف Voice over Internet Protocol یا انتقال صدا در بستر شبکه می باشد. راه اندازی چنین سیستمی برای اکثر کارفرمایان جذاب بوده و کمک بسیاری به افزایش کیفیت ارتباطات سازمانی و همچنین کاهش هزینه های سازمانی خواهد داشت، اما فراموش نکنید این سیستم در ضمن پویایی و جذاب بودن، همانطور که به سرعت مورد استقبال و استفاده در سازمان قرار خواهد گرفت باعث خواهد شد نیازهای جدیدتر با کاربردهای بیشتری در سازمان ایجاد شود. به همین دلیل بلافاصله پس از راه اندازی، احساس نیاز به یک شرکت پشتیبان ویپ جهت نگهداری و بروز رسانی این سیستم در سازمان احساس می شود.

مزایای استفاده از سیستم VoIP

در زیر برخی مزایای سیستم ویپ را با هم بررسی می کنیم :

  • محتوی انتقال داده شده توسط ویپ، بسته های فشرده شده دیجیتال است، بنابراین تاثیر پذیری آن در برابر نویز در طول مسیر بسیار کم است.
  • به دلیل استفاده از شبکه، هزینه استفاده از آن مخصوصا در مکالمات بین المللی، بسیار پایین تر از استفاده از تلفن های معمولی می باشد.
  • احتیاج به سیم کشی مجزا برای هر کاربر وجود ندارد و هر کاربر دارای کامپیوتر، میتواند از همان سیستم شبکه موجود برای اتصال به سیستم و برقراری ارتباط استفاده کند.
  • در حالی که در تلفن های سنتی ارائه شده از سوی سرویس مخابراتی، شما برای برقراری امکاناتی مانند Caller ID, Call Waiting, Call Forwarding, … هزینه جداگانه ای پرداخت می کنید، این امکانات در سیستم ویپ به صورت استاندارد در دسترس شما قرار دارند.
  • برای انتقال از سیستم فعلی به سیستم VoIP لازم نیست هزینه زیادی انجام شود، زیرا می توان گوشی های فعلی را با افزودن یک آداپتور مبدل، به نرم افزار ویپ متصل و تنظیمات جدید را انجام داد تا قابلیت برقراری تماس از طریق IP را داشته باشد.
  • امکان استفاده از تلفن های نرم افزاری در موبایل و لپ تاپ که باعث می شود حتی در زمانی که فرد در داخل شرکت نباشد بتواند تماس های خود را دریافت کرده و به آنها پاسخ دهد.
  • قابلیت برقراری ارتباط همزمان چند نفر با هم و در واقع ایجاد یک کنفرانس
  • جابجائی ساده تر نیز یکی از مزایای استفاده از VoIP است. بطوریکه بعد از جابجائی، برای راه اندازی مجدد احتیاجی به سیم کشی های زمان بر و پرهزینه نیست و با راه اندازی سیستم شبکه و سرور ویپ، ارتباطات شما نیز برقرار می شود.


و سایر مزایای دیگری مانند انعطاف پذیر بودن سیستم یا اتصال دو نقطه مانند دفتر و کارخانه بوسیله شماره های داخلی و …. که نوشتن تک تک آنها شاید از حوصله این متن خارج باشد.

خدمات voip

فرم سفارش خدمات VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه میزبان داده، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد

بله، تمام افراد حقیقی و حقوقی سراسر کشور می توانند با انتخاب بسته مورد نظر خود و تکمیل مراحل ثبت نام، از تمام مزایا و امکانات این سرویس استفاده نمایند
خطوط تلفن اینترنتی با مالکیت ۱۰۰ درصدی به نام خریدار عرضه میشود و از همان ابتدا، خط به نام شماست.
بله، امکان خرید شماره تلفن مجزا برای دریافت فکس و صندوق صوتی وجود دارد، اما امکان استفاده از این دو سرویس روی همان خط تلفن گویا با تعریف داخلی مجزا و بصورت رایگان نیز فراهم است.
در سرویس تلفن اینترنتی دفترشما، هزینه دایورت به موبایل و تلفن ثابت رایگان است . اما مدت زمان گفتگو از دقایق بسته ای که خریداری کرده اید کسر می گردد