5127314-min2 copy

خدمات voip| پشتیبانی voip

هر چیزی که از VoIP انتظار داری توی این صفحه پیدا میکنی از راه‌اندازی تا پشتیبانی …

اگر نمی‌دانید VoIP چیست...

گوشی و سیم زوجی های قدیمی تلفن و سانترال را فراموش کنید.

به تکنولوژی فکر کنید که به راحتی از رایانه شخصی، موبایل، یا از طریق اینترنت در هر مکان و زمانی با شماره شرکت می‌توانید با مشتری تماس بگیرید و همچنین تماس‌ها را پاسخ دهید. (یادتون نره این یکی از ده ها قابلیت ویپ هستش!)

ویپ یک سیستم تلفنی است که از طریق بستر شبکه یا IP یا مثل اینترنت صدا را انتقال می‌دهد.

کاری های که ما انجام میدیم

خدمات voip میزبان داده

Untitled-1 copy

مشاوره

قبل از اقدام به راه اندازی این سیستم، مشاوره رایگان را با کارشناسان ما تجربه کنید تا بهترین و به صرفه ترین راهکار را برای مجموعه شما در نظر بگیرند

big_1474712567_voip-companies copy

راه اندازی

در زمان مناسب با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن، حرفه ای ترین کارشناسان ما به مجموعه شما خواهند آمد و سیستم تلفنی را پیاده سازی خواهند کرد.

Untitled-2 copy

پشتیبانی

با اینکه این سیستم نیاز کمی به پشتیبانی دارد اما تیم ما هیچگاه مشتریان را تنها نمی‌گذارد و برای کوچکترین مشکلات هم می‌توانید روی ما حساب کنید.

برای راه‌اندازی و نصب خدمات ویپ تماس بگیرید

کارشناسان میزبان داده آماده هر گونه خدمات در زمینه سیستم تلفنی ویپ از راه اندازی تا پشتیبانی هستند

فرم سفارش خدمات VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه میزبان داده، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.

ویپ VoIP چیست؟

کلمه VoIP مخفف Voice over Internet Protocol یا انتقال صدا در بستر شبکه می باشد. راه اندازی چنین سیستمی برای اکثر کارفرمایان جذاب بوده و کمک بسیاری به افزایش کیفیت ارتباطات سازمانی و همچنین کاهش هزینه های سازمانی خواهد داشت، اما فراموش نکنید این سیستم در ضمن پویایی و جذاب بودن، همانطور که به سرعت مورد استقبال و استفاده در سازمان قرار خواهد گرفت باعث خواهد شد نیازهای جدیدتر با کاربردهای بیشتری در سازمان ایجاد شود. به همین دلیل بلافاصله پس از راه اندازی، احساس نیاز به یک شرکت پشتیبان ویپ جهت نگهداری و بروز رسانی این سیستم در سازمان احساس می شود.

مزایای استفاده از سیستم VoIP

در زیر برخی مزایای سیستم ویپ را با هم بررسی می کنیم :

  • محتوی انتقال داده شده توسط ویپ، بسته های فشرده شده دیجیتال است، بنابراین تاثیر پذیری آن در برابر نویز در طول مسیر بسیار کم است.
  • به دلیل استفاده از شبکه، هزینه استفاده از آن مخصوصا در مکالمات بین المللی، بسیار پایین تر از استفاده از تلفن های معمولی می باشد.
  • احتیاج به سیم کشی مجزا برای هر کاربر وجود ندارد و هر کاربر دارای کامپیوتر، میتواند از همان سیستم شبکه موجود برای اتصال به سیستم و برقراری ارتباط استفاده کند.
  • در حالی که در تلفن های سنتی ارائه شده از سوی سرویس مخابراتی، شما برای برقراری امکاناتی مانند Caller ID, Call Waiting, Call Forwarding, … هزینه جداگانه ای پرداخت می کنید، این امکانات در سیستم ویپ به صورت استاندارد در دسترس شما قرار دارند.
  • برای انتقال از سیستم فعلی به سیستم VoIP لازم نیست هزینه زیادی انجام شود، زیرا می توان گوشی های فعلی را با افزودن یک آداپتور مبدل، به نرم افزار ویپ متصل و تنظیمات جدید را انجام داد تا قابلیت برقراری تماس از طریق IP را داشته باشد.
  • امکان استفاده از تلفن های نرم افزاری در موبایل و لپ تاپ که باعث می شود حتی در زمانی که فرد در داخل شرکت نباشد بتواند تماس های خود را دریافت کرده و به آنها پاسخ دهد.
  • قابلیت برقراری ارتباط همزمان چند نفر با هم و در واقع ایجاد یک کنفرانس
  • جابجائی ساده تر نیز یکی از مزایای استفاده از VoIP است. بطوریکه بعد از جابجائی، برای راه اندازی مجدد احتیاجی به سیم کشی های زمان بر و پرهزینه نیست و با راه اندازی سیستم شبکه و سرور ویپ، ارتباطات شما نیز برقرار می شود.

و سایر مزایای دیگری مانند انعطاف پذیر بودن سیستم یا اتصال دو نقطه مانند دفتر و کارخانه بوسیله شماره های داخلی و …. که نوشتن تک تک آنها شاید از حوصله این متن خارج باشد.

مشتریانی که مورد اعتمادشان بوده ایم

با سرویس ها و خدمات میزبان داده با خیال راحت و بدون دغدغه به توسعه کسب و کارتان بپردازید