سایر موضوعات

سبک درآمدی استارتاپ چیست؟ – راهنمای جامع

چرا سبک درآمدی اهمیت دارا است؟

سبک درآمدی استارتاپ چیست؟ – راهنمای جامع. مقصود مهم در هر استارتاپی وصال به منفعت میباشد؛ ولی جهت نیل به فایده هم شیوه‌های متفاوتی وجود داراست. در کنار معنی سبک کسب‌وکار، مضمون‌ سبک درآمدی استارتاپ نیز یک کدام از مفاهیم اصلی در‌این حوزه هستنوشته ی علمی پیشرو درمورد سبک درآمدی استارتاپ گفت و گو و گفت‌و‌گو می کندسبک درآمدی یک استارتاپ عبارت میباشد از استراتژی رئیس مسیر یا این که مسیرهایی که یک استارتاپ از روش آنان کسب درآمد می‌نمایددرپی بعضا از مثال‌های سبک درآمدی استارتاپ را چک می کنیم.

چرا سبک درآمدی اهمیت دارا است؟

اهمیت سبک درآمدی انقدر زیاد میباشد که در صورتیکه استارتاپی، به آن تاءمل نکرده باشد و طرح و طرحی برای آن نداشته باشد، هیچ سرمایه گذار و حتی شتابدهنده ای آن استارتاپ را دور از شوخی نخواهد گرفت، چون انگیزه هر عملکرد و بوجود وارد شدن هر کسب و کاری، کسب درآمد میباشد و کسب و کاری که معین وجود ندارد چطور و از کجا قرار میباشد درآمد کسب کند یک مزاح میباشد.

گونه های سبک درآمدی استارتاپ‌
به دنبال مختصراً به چک تعدادی مثال از سبک‌های درآمدی استارتاپ‌ها خوا‌هیم پرداخت.

سبک درآمدی تبلیغ‌محور
این شیوه بر اساس تعداد بازدیدهایی میباشد که مخاطبان اینترنت یا این که نرم افزار شما از یک تبلیغ دارا‌هستند. با این اکنون، در صورتی مخاطبان شما اینک چندان زیاد نیستند، نمی‌توانید خیلی روی آن حساب نمائید.

فروش حق اشتراک

یکی‌از گونه های دوست داستنی و رایج سبک درآمدی استارتاپ‌ها شیوه فروش حق اشتراک میباشددر‌این شیوه، شما برای مقطع‌های وقتی متعدد، حق اشتراکی گزینش می کنیدمخاطب هم برای فعال نگه داشتن سرویس ها شما، ملزم به پرداخت هزینه میباشد. این سبک درآمدی، روشی نسبتاً کهن میباشد و خبرنامه‌ها و خبر نامه‌ها از آن استعمال می‌کردند. با این درحال حاضر، همچنان پاسخگوی بخش اعظمی از نیازهای مصرف‌کنندگان میباشد و نباید آن را دستکم گرفت.

محصول بدون‌پول، سرویس ها مبلغی
این سبک درآمدی با جذب اعتماد یوزرها می تواند منفعت بخش اعظمی برای شما در‌پی داشته باشد. درین شیوه، شما جنس را در دست استفاده کننده قرار می‌دهید؛ ولی بابت یادگرفتن، نصب یا این که ساخت تغییرات در آن، از وی پولی را اخذ میکنید. با این اکنون، به کارگیری از این شیوه در درازمدت چندان مطلوب وجود ندارد و نمی‌قدرت به آن تحت عنوان سبک درآمدی اساسی استارتاپ نگاه کرد.

 

سبک درآمد مبنی بر واسطه‌گری

در این نحوه، استارتاپ شما بایستی بستری برای لینک و پیوند دادن ارائه دهنده کالا و مشتری آن ساخت نماید. درآمد شما، بخشی از منفعت ارائه دهنده مال یا این که سرویس میباشد و هرچه ترازو مبادلات در بستر شما بیشتر باشد، به تبع درآمد شما هم بیشتر شود.

خرده‌فروشی

به کارگیری از این طرز مستلزم بسترهای فیزیکی متنوعی میباشد؛ با این درحال حاضر، در شکل وجود این کارداران میتواند منفعت اکثری برای شما داشته باشد. درین طرز، شما می بایست تبدیل به فروشگاهی برای تولید ها گوناگون گردیددرین نصیب، شما می توانید خودتان صاحب و مالک این محصولات باشید. 

یا این مدل درآمدی را با واسطه‌گری تلفیق کنید. به این معنا که محصولات تولیدکنندگان را به صورت عمده خریداری و انبار کرده و به فروش برسانید.

 

فریمیوم

فریمیوم حاصل تلفیق واژه‌های Free و Premium است. در این روش، بخشی از امکانات محصول یا سرویس در اختیار مشتری قرار می‌گیرد؛ اما برای استفاده از تمام قابلیت‌های آن باید یک بار یا به صورت دوره‌ای مبلغی را به شما بپردازد.

سبک درآمدی استارتاپ چیست؟ – راهنمای جامع

نتیجه‌گیری

سبک درآمدی استارتاپ گونه های مختلفی دارااست و شما ناچار به به کارگیری از فقط یک کدام از آن ها نیستید. با این حالا، برای تعیین هر کدام از این طرز‌ها نیاز میباشد فرآورده، مخاطبان و بازار خویش را بشناسید. بخش اعظمی از این سبک‌های درآمدی ممکن میباشد برای اولِ رویه نتوانند به شما یاری نمایند؛ البته میتوانید با داشتن اپلیکیشن‌ای بلندمدت، برای آینده روی آن ها حساب نمایید 

(برای دانلود افزونه ی وردپرس به سایت میزبان داده ی پردیس مراجعه کنید)

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا