افزونهدانلود

افزونه فارسی فرم ساز پیشرفته وردپرس Gravity Forms

افزونه فارسی فرم ساز پیشرفته وردپرس Gravity Forms. نام یک افزونه حرفه ای می باشد که با استفاده از آن قادر هستید انوع فرم های مختلف را در وب سایت وردپرسی خود را بدون نیاز به دانش خاص و یا صرف وقت زیاد طراحی و ایجاد کنید! این افزونه شما را قادر می سازد انواع فرم ها با فیلد های مختلف ، قابلیت انتخاب ظاهر دلخواه و ایجاد فرم های چند مرحله ای ، قابلیت ایجاد محدودیت برای فرم ها ، ساخت فیلد های پیشرفته و شرطی ، قابلیت ساخت فرم و نمایش آن در زمان بندی های مختلف ، قابلیت ایجاد انواع فیلد های محاسبه گر (وزنی ، و…) ، قابلیت اتصال به درگاه پرداخت پس از ثبت فرم برای پرداخت وجهی دلخواه می باشد.

افزونه Gravity Forms فرم ساز حرفه ای وردپرس

همچنین با استفاده از بسته فارسی ساز و بومی ساز این افزونه با نام Persian Gravity Forms قادر هستید براحتی تمامی بخش های این افزونه را فارسی و کاملا بهینه شده در اختیار داشته باشید! در نسخه فارسی امکاناتی نظیر استان های ایران ، واحد پولی ریال و تومان ، ترجمه کامل افزونه های کمکی، و همچنین اضافه کردن وضعیت پست خصوصی برای فیلد های ارسال پست افزوده شده است. قابلیت های کلی را شرح می دهیم.

برخی از امکانات افزونه فرم ساز Gravity Forms :

 

✅اضافه کردن امکانات فراوان به هسته افزونه
✅ترجمه هسته افزونه و ادان های آن …
✅اضافه کردن استان های ایران برای استفاده در فیلد های آدرس و …
✅اضافه کردن واحد پولی ریال و تومان
✅زیبا سازی محیط کاربری به وسیله استایل دهی و …
✅اضافه کردن فیلد کد ملی ایران ، این فیلد کد ملی نادرست را برطبق استانداردهای کشور تشخیص داده و از ثبت شدن آن جلوگیری میکند . همچنین این فیلد دارای تنظیمات پیشرفته تری نیز می باشد
✅راستچین سازی افزونه و صفحه پرینت و ادان ها و …
✅اضافه کردن وضعیت پست خصوصی برای فیلد های ارسال پست .
✅اضافه کردن برچسب وضعیت تراکنش ، کد رهگیری و … به برچسب های ایمیل و صفحه تاییدیه که این برچسب در خود افزونه وجود نداشت .
✅افزونه درگاه های ایرانی آن نیز به صورت جدا عرضه خواهد شد ….
✅قرار دادن کد رهگیری برای تمامی فرم ها
✅رسم نمودار شمسی برای درگاه های پرداخت

دانلود

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا