افزونهدانلود

افزونه وردپرسی Product Availability Indicator Module

افزونه نمایش مراحل و وضعیت خرید محصولات در پرستاشاپ Product Availability Indicator Module. در گذشته اسکریپت فروشگاه ساز حرفه ای پرستاشاپ را به شما عزیزان معرفی کردیم که با استفاده از آن قادر به راه اندازی یک فروشگاه پیشرفته خواهید بود. این اسکریپت دارای ویژگی های بسیاری می باشد که افزونه های به روز نیز برای ارتقا سطح کاربرد آن برای کاربران عرضه می شود. امروز با یکی دیگر از افزونه های وردپرسی کاربردی اسکریپت پرستاشاپ در خدمت شما عزیزان هستیم که Availability Indicator Module نام دارد و در زمینه وضعیت خرید و بهبود تجربه کاربری مشتریان فروشگاه طراحی و پیاده سازی شده است.

این افزونه نمایش مراحل و وضعیت خرید محصولات در پرستاشاپ Product Availability Indicator Module یک افزونه وردپرسی برای فروشگاه ساز پرستاشاپ می باشد که با استفاده از آن شما می توانید یک راهنمای وضعیت خرید برای مشتریان ایجاد کنید تا از مراحل و وضعیت خرید محصول مورد نظرشان آگاه شوند. یک نوار وضعیت در صفحات خرید ایجاد کنید و به کاربران نمایش دهید هم اکنون در چه مرحله هستند. از قابلیت های بی نظیر دیگر این افزونه می توان به تعداد فروش، موجودی انبار، تخفیف، رضایت مشتریان و…اشاره کرد.

این افزونه قابلیت نمایش تعداد خرید های صورت گرفته محصول انتخاب شده را نیز دارا می باشد که تاثیر بسیاری در اطمینان و افزایش فروش خواهد داشت. پس اگر قصد دارید رضایت مشتریان و تعداد فروش محصولاتتان را افزایش دهید، افزونه Availability Indicator Module را امتحان کنید.

ویژگی های افزونه پرستاشاپ نمایش مراحل و وضعیت خرید محصولات فروشگاه Product Availability Indicator Module :

 

✅نصب و راه اندازی آسان
✅نوار نمایش وضعیت خرید کاربردی و زیبا
✅قابلیت سفارشی سازی آسان
✅پشتیبانی از پوسته های مختلف
✅قابلیت نمایش موجودی محصولات در انبار
✅قابلیت نمایش تعداد فروش محصولات
✅نمایش رضایت مشتریان و پیشنهادات آن ها
✅و…

دانلود

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا