سیستم مدیریت محتواوردپرس

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ . اخیراً بحث جدیدی در رابطه با اهمیت فن آوری های نرم افزاری و امنیت داده ها به وجود آمده است. این مفهوم توسعه دهندگان و طراحان را به خود مشغول کرده است، حکم اکثریت ما را به این باور رسانده است که به دلیل پیشرفت در توسعه نرم افزار، زمانی به وجود می آید که نرم افزار نسبتاً ارزانتر باشد و به راحتی در دسترس قرار گیرد. این مستقیماً سؤالات مربوط به آسیب پذیری داده های موجود در این نرم افزار را ایجاد کرده است.
5 افزونه برتر وردپرس برای واردات و صادرات داده ها

1. Product Import/Export for WooCommerce

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

این افزونه هنگام واردات یا صادرات محصولات از فروشگاه Woo Commerce یک راه حل ساده ارائه می دهد. افزونه صادرات واردات محصول توسط XAdapter صادرات و واردات محصولات در پرونده های CSV * در قالب ها. این افزونه به اندازه کافی هوشمند است که محصولات را در دسته بندی ها صادر می کند. در هنگام وارد کردن، افزونه فیلدها را نقشه برداری کرده و مقادیر را تغییر می دهد. می توانید برچسب ها، قیمت صادرات، تصاویر و سایر توضیحات مفصل را به همراه واردات محصولات موجود در فروشگاه ایجاد کنید.

2. WP Migrate DB

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

WP Migrate DB صادر کننده پایگاه داده برای MySQL است. این در یافتن و جایگزینی URL ها، مسیرهای پرونده، و ذخیره اطلاعات در رایانه، به عنوان یک پرونده SQL، کارآمد است. برای وارد کردن پرونده SQL به پایگاه داده به یک ابزار مدیریت بانک اطلاعاتی نیاز است. افزونه متناسب با نیاز توسعه دهندگان در انتقال داده های خود از سرورهای تولید است. یکی از کیفیت عالی این افزونه این است که داده ها را به صورت سریالیزه می کند و پس از تجزیه و تحلیل دقیق داده ها، آنها را جایگزین می کند.

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

3. Advanced Order Export for Woo Commerce

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

به راحتی می توانید داده های سفارش WooCommerce را با افزونه وارد کنید. برای صادرات، از میان زمینه های سفارشی جهت سفارش، کوپن محصولات * را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید بین قالب های مختلف از جمله انتخاب کنید. CSV، XLS، XML و JSON برای صادرات داده ها. از عمده مشخصات این افزونه می توان به تغییر نام برچسب ها، انتخاب قسمت های مناسب، مرتب سازی مجدد ستون ها، استفاده از فیلترهای قدرتمند و موارد دیگر اشاره کرد.

4. WP All Import

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

WP All Import یک افزونه کاربر پسند است که داده ها و تصاویر را با پرونده های XML و CSV وارد می کند. گزینه drag and drop builder مهارت های نقشه برداری کاربران را برای هدایت آنها به سمت زمینه های مناسب افزایش می دهد. این پلاگین به خصوص هنگام برخورد با پایگاه داده های واردات بزرگ با تجزیه پرونده ها به قطعات کوچکتر، به ویژه موثر است. با افزونه، فرآیند واردات داده ساده می شود زیرا WP All Import زمینه های استفاده شده توسط سایر محصولات را پیدا می کند (افزونه * تم).

5. WordPress Ultimate CSV Importer Pro

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

WP Ultimate CSV Importer Pro یک افزونه کامل است که با گزینه های مختلفی برای وارد کردن و ذخیره تمام داده های شما برای بارگذاری در هر سایت وردپرس همراه است. پرونده ها را می توان از دسک تاپ، FTP یا URL یا سرورهای خارجی وارد کرد. نقشه کشیدن گزینه drop * هنگام وارد کردن یا به روزرسانی فایلهای CSV به قسمتها، این کار را آسانتر می کند. احتمالاً مفیدترین ویژگی این افزونه این است که می تواند بدون تغییر کدها داده ها را به زبان های دیگر وارد کند.

6. WP All Export

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

افزونه WP All Export فرایند انتقال (صادرات) داده ها و پرونده ها را ساده می کند. رابط کشویی * کشویی به کاربران امکان می دهد فایل ها را بدست آورند و آنها را انتقال دهند. با افزونه WooCommerce، پرونده ها را می توان به زمینه های مختلف (وابسته به WooCommerce) منتقل کرد. داده ها را می توان در قالب های CSV یا XML که در هر نیاز به ترتیب مرتب می شوند، سفارشی کرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این افزونه این است که می تواند تمام فرم های سفارشی داده را در وردپرس صادر کند. این داده ها نیز می توانند باشند

7. WordPress Users and WooCommerce Customers Import Export Plugin

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ

افزونه WP All Export فرایند انتقال (صادرات) داده ها و پرونده ها را ساده می کند. رابط کشیدن و رها کردن به کاربران امکان می دهد فایل ها را بدست آورند و آنها را انتقال دهند. با افزونه WooCommerce ، پرونده ها را می توان به زمینه های مختلف (وابسته به WooCommerce) منتقل کرد. داده ها را می توان در قالب های CSV یا XML که در هر نیاز به ترتیب مرتب می شوند ، سفارشی کرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این افزونه این است که می تواند تمام فرم های سفارشی داده را در وردپرس صادر کند. این داده ها نیز می توانند باشند

5 بهترین پلاگین وردپرس برای انتقال / بکاپ 

حکم نهایی

 

اطلاعات شما جزء اصلی تجارت و وب سایت شماست. صرفه جویی و ذخیره این داده ها بسیار مهم است، انتقال و ایمن واردات یا صادرات این داده ها نیز گام مهمی برای اطمینان از عملکرد صحیح تجارت است. افزونه های ذکر شده توسط سازندگان وردپرس امتحان و آزمایش شده اند تا روش های ایمن تر در تغییر و انتقال داده ها را به کاربران تضمین کنند. هنگام تهیه نسخه پشتیبان از سایت خود، لطفاً نحوه تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده وردپرس را به صورت دستی مشاهده کنید.
(جهت خرید هاست وردپرسی و دامین بر روی لینک های مربوط کلیک کنید)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا