سیستم مدیریت محتواوردپرس

کنترل محصول دیجیتال و همچنین قابل بارگیری

کنترل محصول دیجیتال و همچنین قابل بارگیری
تنظیم و پیکربندی
 1. بروید به تنظیمات > محصولات > محصولات قابل دانلود .
 2. یک روش دانلود فایل را از کشویی انتخاب کنید .
  با استفاده از php مجبور به بارگیری می‌شوند . برای اطمینان از محافظت پرونده‌ها از اتصال مستقیم , می‌توان از بارگیری نیرو استفاده کرد . فایل‌ها توسط php داده شده‌اند . با این حال , اگر فایل‌های شما بزرگ هستند , یا سرویس دهنده وب سایت www . در این مورد , شما باید به سرور خود نگاه کنید یا از روش هدایت مجدد استفاده کنید .
  این کار توسط سرور انجام می‌شود . این روش برای نصب و فعال کردن روی سرور لازم است ماژول x – x – x – x را نصب و فعال کند . پیش از استفاده از این روش , میزبان وب خود را تایید کنید . این روش قابل‌اعتمادترین روش است زیرا فایل مستقیما ً به مشتری خدمت کرده و بهترین عملکرد را به شما می‌دهد . فایل‌ها همچنین توسط a محافظت می‌شوند . این پرونده را امن می‌کند .
  تغییر فقط ( ناامن ) – وقتی کاربران یک فایل را دانلود می‌کنند , پیوند آن‌ها به فایل تغییر می‌یابد . استفاده از این روش به این معنی است که فایل‌های شما بدون محافظ خواهند بود و هر کسی که حلقه بارگذاری را دارد قادر به دسترسی به فایل خواهد بود , حتی زمانی که وارد سیستم نشده‌اند .
 3. یک سطح از محدودسازی دسترسی انتخاب کنید .
  اگر می‌خواهید کاربران وارد سیستم بارگیری شوند به تیک ورود به سیستم نیاز دارند اگر می‌خواهید کاربران وارد سیستم شوند . پرداخت کنندگان مهمان ‌ها باید از کار انداخته شوند .
  اگر می‌خواهید دسترسی به فایل‌های قابل دانلود شده را پس از پرداخت تیک چک کنید ، اگر می‌خواهید به فایل‌های زمانی که دستور پردازش هستند دسترسی داشته باشید به جای تکمیل آن ، به فایل‌های قابل دانلود دسترسی داشته باشید .
 4. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که امنیت فایل‌های شما افزایش می‌یابد ، یک رشته منحصر به فرد را برای نام پرونده انتخاب کنید . توصیه می‌شود که روشن شود و به طور پیش‌فرض برگردانده شود ، اما اگر کسی به درستی دایرکتوری آپلود آن‌ها را پیکربندی کرده‌است لازم نیست . زمانی که آن را روشن می‌کنید ، هیچ نام فایل یا لینک تحت‌تاثیر قرار نخواهد گرفت ، تنها فایل‌های آپلود شده در زمانی که این تنظیمات چک می‌شود ، یک رشته منحصر به فرد به آن‌ها اضافه خواهد شد . این تنظیمات به طور کامل سازگار بوده و می‌تواند بدون تاثیر بر هر نوع پیوند فایل ایجاد شده ، بدون تاثیر بر روی هوس ، خاموش شود .
 5. ذخیره تغییرات .
 6. کنترل محصول دیجیتال / قابل بارگیری

کنترل محصول دیجیتال و همچنین قابل بارگیری

از پوشه بارگیری خود محافظت می کند

به طور پیش‌فرض WooCommerce a را معرفی می‌کند . با این حال ، این شاخه حفاظت از این شاخه را تضمین نمی‌کند چون همه چیز به پیکربندی سرور بستگی دارد .

از سرور NGINX استفاده می کنید؟
اگر از سرور NGINX برای سایت خود به همراه روش بارگیری X Accel Redirect / X Sendfile یا Force Downloads استفاده می کنید، لازم است برای امنیت بهتر این تنظیمات را اضافه کنید:
# Protect WooCommerce upload folder from being accessed directly.
# You may want to change this config if you are using "Redirect Only" method for downloadable products.
# Place this config towards the end of "server" block in nGinx configuration.
location ~* /wp-content/uploads/woocommerce_uploads/ {
  if ( $upstream_http_x_accel_redirect = "" ) {
    return 403;
  }
  internal;
}
و این پیکربندی در صورتی که از روش بارگیری مجدد فقط استفاده می کنید:
# Protect WooCommerce upload folder from being accessed directly.
# You may want to change this config if you are using "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" or "Force Downloads" method for downloadable products.
# Place this config towards the end of "server" block in nGinx configuration.
location ~* /wp-content/uploads/woocommerce_uploads/ {
  autoindex off;
}
کنترل محصول دیجیتال و همچنین قابل بارگیری
اگر نمی دانید از کدام وب سرور استفاده می کنید، لطفاً به همراه پیوندی به این صفحه پشتیبانی، به میزبان خود مراجعه کنید.
رشته بی نظیر پس از نام پرونده
WooCommerce برای ارتقاء امنیت، رشته ای منحصر به فرد را به نام پرونده های بارگذاری شده اضافه می کند.توصیه می شود به طور پیش فرض روشن و روشن شود، اما در صورتی که از قبل دایرکتوری بارگذاری خود را به درستی پیکربندی کرده باشید، لازم نیست. با روشن کردن آن، نام پرونده یا پیوندها تحت تأثیر قرار نمی گیرند، فقط پرونده هایی که با بررسی این گزینه بارگذاری می شوند، یک رشته منحصر به فرد به آنها اضافه می شود.
این تنظیمات به طور کامل سازگار است و می‌تواند بدون تاثیر بر هر نوع پیوند فایل ایجاد شده ، بدون تاثیر بر روی هوس ، خاموش شود .
شما می‌توانید با رفتن به تنظیمات WooCommerce > Settings > محصولات > به این تنظیمات دسترسی داشته باشید .
کنترل محصول دیجیتال / قابل بارگیری
در حال ایجاد محصولات قابل دانلود
محصولات ساده بارگیری
 1. شروع کار :
  برای اضافه کردن یک محصول ساده جدید همانطور که در اضافه کردن و مدیریت محصولات ذکر شد , محصول اضافه کنید .
  تیک تیک تیک خورده را تیک بزنید .کنترل محصول دیجیتال / قابل بارگیری

  پس از تیک زدن این کادر، گزینه های دیگر ظاهر می شوند: فایلهای قابل بارگیری، محدودیت بارگیری، انقضاء بارگیری.
  کنترل محصول دیجیتال / قابل بارگیری
 2. دکمه اضافه پرونده را انتخاب کرده, و سپس فایل را نام ببرید . نشانی اینترنتی قابل دانلود را اگر میزبان در جای دیگر است وارد کنید , یا دکمه فایل انتخاب را برای درج یک فایل موجود از کتابخانه رسانه تان یا بارگذاری پرونده جدید انتخاب کنید . بارگذاری پرونده و کلیک روی درج برای برپاسازی هر نشانی اینترنتی قابل دانلود . نشانی اینترنتی محصول را به نشانی اینترنتی سایت خود هماهنگ کنید . ( به عنوان مثال , اگر یک آدرس www در URL سایت خود داشته باشید , مطمین شوید که در نشانی اینترنتی فایل قرار دارید ) ” حد دانلود ” را وارد کنید ( اختیاری ) . زمانی که یک کاربر به این حد مجاز می‌رسد , دیگر نمی‌توانند فایل را دانلود کنند .
  ” انقضای ” ورود ” را وارد کنید ” . اگر چند روز تعریف کنید , لینک‌ها بعد از آن منقضی می‌شوند .
  ذخیره .

 

 

 

 

 

(جهت خرید هاست وردپرسی و دامین بر روی لینک های مربوطه کلیککنید)

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا