سیستم مدیریت محتواوردپرس

سازماندهی عکسها در پوشه های رسانه ای

اگر در کتابخانه رسانه ای وردپرس خود عکس های زیادی دارید و به دنبال راهی بهتر برای سازماندهی آنها هستید ، افزونه WP Media Folder راهی برای ایجاد مجموعه های مجازی و بدون ایجاد مشکل در سیستم فایل اصلی خود فراهم می کند.

اگر در کتابخانه رسانه ای وردپرس خود عکس های زیادی دارید و به دنبال راهی بهتر برای سازماندهی آنها هستید ،

افزونه WP Media Folder

راهی برای ایجاد مجموعه های مجازی و بدون ایجاد مشکل در سیستم فایل اصلی خود فراهم می کند.

اگر بیش از چند ثانیه در این سایت گذرانده باشید ، متوجه خواهید شد که دوست دارم از عکس های زیادی در پست هایم استفاده کنم. خواه این عکس از مکانها یا وسایل جانبی نزدیک برای بررسی باشد ، دوست دارم بتوانم از یک عکس استفاده کنم. من یک عکاس هستم…..

نتیجه این که کتابخانه رسانه ای وردپرس من تصاویر زیادی در آن دارد. و در حالی که من در مورد استفاده از نام ها و عناوین معنی دار بسیار خوب هستم و عملکرد جستجوی کتابخانه رسانه ها می تواند بسیار مفید باشد ، بارها و بارها یافتم که با فیلتر جستجوی استاندارد برای یافتن مواردی که بعد از آن داشتم خیلی طولانی طول کشید ، به خصوص برای تصاویری که سالها پیش بارگذاری کرده بودم. رابط کتابخانه رسانه نیز برای پیدا کردن و فیلتر کردن تصاویر به خوبی طراحی نشده است.

بانک اطلاعاتی قرار است پوشه ها و دایرکتوری ها را منسوخ کند ، اما برخی اوقات وجود دارد که سازمان سلسله مراتب پوشه ای قدیمی می تواند بسیار کارآمدتر باشد. من آنقدر عادت کرده ام که در پوشه ها داده را بنویسم که این فقط یک روش طبیعی برای یافتن چیزها است. بنابراین می خواستم راهی پیدا کنم که تصاویر بارگذاری شده را در پوشه ها قرار دهم که در صورت نیاز به استفاده دوباره از آنها بعداً می توانم خیلی راحت تر پیدا کنم.

پس از امتحان کردن چندین پلاگین افزودنی کتابخانه در دسترس بسیاری از رسانه ها ، و بسیاری از آنها وجود دارد. پلاگین های دیگری با نام های مشابه وجود دارد ، که اغلب آنها کاملاً متفاوت هستند. این افزونه دارای لایسنس  است ، به این معنی که مجبور به خرید مجوز هستید.

با این حال ، ابتدا ، برای روشن کردن یک نکته کلیدی: به طور پیش فرض ، آپلودها در کتابخانه رسانه وردپرس بر اساس سال و ماه به پوشه های سیستم فایلها می روند. تاریخ استفاده شده از زمان آپلود پرونده است ، نه هنگام ایجاد تصویر. اگر دوست دارید می توانید آن را در یک پوشه بزرگ نادیده بگیرید ، اما باید این کار را انجام دهید – این روش اولیت نیست.

افزونه WP Media Folder هرگز سیستم فایل شما را لمس نمی کند. بنابراین پرونده ها هرگز روی سرور شما منتقل نمی شوند ، و دقیقاً به همان روشی که همیشه بارگذاری می شوند ، بارگیری می شوند. مزیت آن این است که شما به هیچ چیزی از دسترس خارج نمی شود. اگر تصمیم به متوقف کردن استفاده از افزونه WP Media Folder دارید ، تصاویر شما در همان مکان قرار می گیرند و URL های جاسازی شده دقیقاً در پست های شما باقی می مانند ، بنابراین شما با یک دسته از پیوندهای شکسته تصویر خراب کواجه نخواهید شد.

آنچه افزونه WP Media Folder انجام می دهد ایجاد پوشه های مجازی در کتابخانه رسانه شما است. و توسط پوشه ها ، آنها واقعاً یک مجموعه مجازی هستند. و می توانید پوشه های توخالی – به عبارت دیگر ، پوشه ها در پوشه ها را داشته باشید. به عنوان مثال ، در یکی از سایت های من ، آنها را بر اساس کشور و سپس مکان ، مانند استرالیا / سیدنی هابور در شب طبقه بندی کرده ام. در اینجا نمونه ای از پوشه های سطح بالا آورده شده است:

و پس از آن ، اگر به هر یک از آن ها دسته بندی  کنید ، می توانید زیر پوش ها داشته باشید. و همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید عکسهای روی جلد تصویر بند انگشتی را نیز اضافه کنید. منوی متن قابل جمع شدن در سمت چپ نیز کاملاً کاربردی است.

من مجبور شدم چند بار در مورد اشکالات کوچک با توسعه دهندگان تماس بگیرم و در رفع آنها بسیار پاسخگو بوده اند. بنابراین من بسیار تحت تأثیر پشتیبانی قرار گرفته ام.

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا